פיתוח אפליקציות ERP


חברת CreativITy מעמידה לרשותכם מגוון יישומים טכנולוגיים איכותיים, המיועדים למערכת ה- Priority. יישומים אלו משקפים את יכולותיה של החברה במתן פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית, המוטמעים בשלמות במערכת ה-ERP ועונים לכל צורך ולכל מטרה:פורטל אישור תעודות

פורטל אישור התעודות אשר פותח ע"י חברת CreativITy, הוא פתרון ייחודי מסוגו, המשמש כלי עבודה יעיל ושימושי למנהלים השוהים מחוץ למשרד, בנסיעות עסקים, בכנסים, בתערוכות ועוד.
הפורטל מאפשר אישור מרחוק של תעודות Priority כגון חשבוניות, הזמנות ועוד, באמצעות מחשב, טאבלט או טלפון חכם ומכל מקום ברחבי העולם - ללא צורך בחיבור למערכת
ה-ERP הארגונית.

אפליקציית שיווק ומכירות לסוכני שטח

אפליקציית השיווק והמכירות של CreativITy היא כלי עבודה אפקטיבי המיועד לסוכני מכירות שטח בכל ענפי המשק, הפועלים בארץ ובכל רחבי העולם.
האפליקציה הידידותית והאינטואיטיבית, המסנכרנת את עצמה מול מערכת ה-Priority, מאפשרת לסוכן המכירות להציג בפני לקוחותיו, גם באזורים שאינם מחוברים לרשת האינטרנט, מצגות, סרטונים, תמונות וקטלוג מוצרים מלא.
בנוסף, האפליקציה מאפשרת בניית הצעות מחיר מודולריות ומורכבות, בהתאם לרכיבים שבחר הלקוח, באמצעות קונפיגורטור אינטראקטיבי וידידותי, המייעל ומפשט את התהליך כולו.

אפליקציה לסוכני מכירות

האפליקציה לסוכני המכירות מאפשר לסוכן המכירות לעיין בנתוני מכירות עבר ללקוחות, מחירי עבר ועלויות מוצר.
כמו כן, האפליקציה מאפשר לסוכן להציג ללקוח את המוצרים הנמכרים ולרשום הזמנת לקוח (לרבות גביית תשלום בכרטיס אשראי במידה וקיים חיבור לרשת).
האפליקציה עובדת Online אך מאפשר עבודה גם במצב Offline כאשר נתוני ההזמנות מסתנכרנים עם הפריוריטי ברגע שיש חיבור רשת למכשיר.

אפליקציות בהתאמה אישית

חברת CreativITy מפתחת אפליקציות ואתרי אינטרנט תפעוליים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר. האפליקציות ואתרי האינטרנט התפעוליים שאנו מפתחים בהתאמה אישית נותנים מענה לכל צורכי הלקוח, קטנים וגדולים תוך השקעה בפשטות שימוש, אינטואיטיביות ועיצוב אשר הופכים את השימוש בכל אפליקציה או אתר לחוויה עבור המשתמש.

חדשות ועדכונים


מודול תקן 16 חכירות

מודול תקן 16 חכירות

מודול תקן 16 חכירות מודול חדש מבית הפיתוח של קריאייטיביטי המודול תומך בתקן חשבונאי בינלאומי חדש (IFRS 16)

פורטל לקוחות

פורטל לקוחות

פורטל הלקוחות אשר פותח ע”י חברת CreativITy, מאפשר לחברות לשפר את השירותים אותם הן מעניקים ללקוחותיהם על ידי

מודול קיבוצים מבית CreativITy

מודול קיבוצים מבית CreativITy

חברת CreativITy מטמיעה מערכת ERP לקיבוצים על בסיס הפריוריטי. מערכת זו פותחה על ידי מייסדי החברה לאחר תהליך